دادستان عمومی و انقلاب کرمان خبر داد

احضار تعدادی از مدیران شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی استان کرمان به دستگاه قضا

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از احضار تعدادی از مدیران و کارشناسان واحدهای اقتصادی صنعتی و معدنی استان به دستگاه قضائی و اخذ توضیحات از آنها خبر داد.


"دادخدا سالاری" در جمع خبرنگاران درباره نظارت دستگاه قضا بر عملکرد واحدهای بزرگ معدنی استان کرمان تصریح کرد: دادستانی کرمان به موضوع نظارت هوشمندانه با نگاه مدعی العمومی به نحوه فعالیت شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی استان با دغدغه حفظ حقوق بیت المال ورود کرده و پرونده‌های مربوط به این موضوع در دست رسیدگی قرار دارد.

سالاری از احضار تعدادی از مدیران و کارشناسان این واحدهای اقتصادی به دستگاه قضائی و اخذ توضیحات آنها خبر داد و افزود: پرونده‌های مربوط به این موضوع باز هستند و در مرحله کارشناسی قرار دارند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان تصریح کرد: علی رغم این موضوع که اعلام می‌شود که بسیاری از شرکت‌های بزرگ اقتصادی استان کرمان خصولتی هستند، اما بخش زیادی از سهام آنها مربوط به دولت است و دادستانی کرمان از باب حفظ حقوق بیت المال به این موضوعات ورود کرده و ضمن رصد فعالیت‌های اقتصادی این شرکت‌ها موضوعاتی از جمله قراردادهای آنها را نیز مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

انتهای پیام/


چاپ