افتخاری دیگر برای فولاد مبارکه

شرکت فلزتدارک فولاد مبارکۀ اصفهان پس از اجرای موفق دستورالعمل‌های مربوطه، موفق به اخذ گواهینــــــــــامه‌های بین‌المــــــــللی رضــــایت مشـــــتری (ISO۱۰۰۰۲: ۲۰۱۸) و رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO۱۰۰۰۴: ۲۰۱۸) از شرکت بازرسی SGS شد.

محمدحسین قورچانی مدیرعامل شرکت فلزتدارک فولاد مبارکۀ اصفهان ضمن تأیید این خبر گفت: فرآیند ممیزی در تاریخ چهاردهم مردادماه امسال با رعایت کلیۀ پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری تمامی واحدها اذعان داشت: دریافت این دو گواهینامه گام مهمی در جهت حرکت این شرکت به‌سوی مشتری‌مداری در عرصه‌های بازرگانی و تجاری است و امکان رسیدگی به بازخوردهای مربوطه را به‌صورت مطلوب فراهم می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: استاندارد ISO۱۰۰۰۲: ۲۰۱۸ راهنمایی برای طراحی یک سیستم اثربخش و کارآمد در فرآیند رسیدگی به شکایات مشتری در تمامی سازمان‌ها اعم از تجاری، غیرتجاری و حتی تجارت الکترونیک است و ISO۱۰۰۰۴: ۲۰۱۸ استانداردی است که برای دستیابی به رضایت مشتریان از خدمات و تولیدات سازمان‌ها طراحی شده و به‌کارگیری این استاندارد از طریق طبقه‌بندی نیازهای مشتریان باعث حرکت سازمان به سمت مشتری‌مداری و رضایت مشتریان می‌شود.


چاپ