رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان نقده خبرداد

استخراج سالانه ۳۹۹۸ تن مواد معدنی از معادن نقده

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت نقده گفت: زمینه اشتغال برای ۱۲ هزار و ۷۷۱ نفر در این شهرستان مهیا شده است.


به گزارش روزگار معدن به نقل از ایسنا،  قربان انوشه گفت: با فعالیت ۱۱ هزار و ۴۲۷ واحد صنفی، ۹۴ واحد صنعتی و ۲۶ واحد معدنی فعال زمینه اشتغال برای ۱۲ هزار و ۷۷۱ نفر در این شهرستان مهیا شده است.

 وی افزود: ۹۴ واحد صنعتی در نقده با سرمایه گذاری بیش از ۱۳۵ میلیارد ریال فعالیت دارند که زمینه اشتغال مستقیم را برای ۱۱۴۳ نفر فراهم ساخته است که امیدواریم با به بهره برداری رسیدن طرح های صنعتی این شهرستان زمینه اشتغال بیشتری ایجاد شود.

 انوشه تصریح کرد: در نقده ۲۶ معدن دارای پروانه معتبر با سرمایه گذاری بیش از ۱۲۸ میلیارد ریال و استخراج سالانه ۳۹۹۸ تن زمینه اشتغال مستقیم برای ۲۰۱ نفر را فراهم ساخته است.

 رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان نقده با بیان اینکه بیشترین سرمایه گذاری و اشتغال در واحدهای صنفی شهرستان است ، گفت: در نقده ۴۵۷۱ واحد صنفی وجود دارد که زمینه اشتغال مستقیم برای ۱۱ هزار و ۴۲۷ فراهم کرده است.

 انوشه به عملکرد نظارت و بازرسی واحد های صنفی شهرستان اشاره کرد و گفت: طی چهارماهه نخست سال جاری ۳۸۷۸ مورد بازرسی از واحد های صنفی، تولیدی، توزیعی و خدماتی صورت گرفته است.

 وی بیان کرد: طی بازرسی های انجام شده ۱۰۲ فقره پرونده تخلف صنفی به ارزش بیش از یک میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر و صدور حمک نهایی به مراجع ذیصلاح ارجاع شده است.

 انتهای پیام/


چاپ