مدیر مجتمع فولاد میانه:

اهتمام ویژه این مجتمع برای جلوگیری و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان میانه

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، مدیر مجتمع فولاد میانه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در استان آذربایجان شرقی و شهرستان میانه از اهتمام ویژه این مجتمع برای جلوگیری و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان خبر داد.ناجی در گفت‌وگویی اختصاصی از اختصاص هزینهٔ بالغ بر ۷۵۰ میلیون ریال در راستای اجرای تصمیمات متخذه از سوی اعضای کارگروه مقابله با ویروس کرونا برای پیشگیری از شیوع بیماری خبر داد.


وی در ادامه تهیه مواد ضدعفونی‌کننده جهت استفاده در فضای باز (وایتکس) به میزان ۵۰۰ کارتن و تهیه مواد ضدعفونی‌کننده جهت استفاده در فضای بسته (نانو سیل) به مقدار ۶۰ لیتر جهت ضدعفونی کردن کل سطح شهرمیانه فضاهای باز و بسته شامل مجتمع‌های مسکونی، بازار و غیره به مدت ۱۴ روز از طریق مجتمع فولاد میانه و اکیپ اجرایی شامل نیروهای سپاه، بسیج و شهرداری میانه خبر داد.
مدیر مجتمع فولاد میانه همچنین به تهیه ۱۰۰۰ عدد مایع ضدعفونی‌کننده دست جهت توزیع بین خانوارهای روستایی اسلام آباد و مناطق همجوار را از دیگر اقدامات خواند.
وی افزود: از طریق مجتمع فولاد میانه در مجموع ۵۸۰ عدد ماسک فیلتردار N۹۵ به بیمارستان خاتم الانبیای میانه، اداره صنعت معدن و تجارت میانه، ستاد مدیریت بحران استان و ۳۰ دست لباس ایزوله یکبارمصرف به سپاه ناحیه مقاومت میانه اهدا شده است.
ناجی با اشاره به ضد عفونی شدن چندین باره سطوح شهر مهم‌ترین راه مقابله با ویروس کرونا را عمل نمودن مردم به توصیه‌های بهداشتی و جدی گرفتن آنها به‌ویژه قرنطینه خانگی و تردد در صورت ضرورت با رعایت فاصله از افراد و عمل به نکات بهداشتی فردی و عمومی ذکر نمود.
ناجی در پایان اضافه کرد: همراهی و همدلی مردم، مسئولان خیرین، دستگاه‌های اجرایی و تشکلهای مردم نهاد به‌ویژه در تأمین اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده سبب شکست کرونا خواهد شد.
منبع: ایمیدرو


چاپ