مدیرعامل صدر تأمین:

نخستین شتاب‌دهنده معدن راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین گفت: نخستین شتاب‌دهنده بخش معدن با همکاری و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود.


غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تأمین نهضت بومی‌سازی قطعات را یکی از اولویت‌های کلیدی در تاصیکو برشمرد و گفت: بومی‌سازی قطعات در دستور کار همکاران ما در شرکت‌های تابعه قرار گرفته است و تا به امروز اقدامات قابل قبولی را در زمینه بومی‌سازی شاهد بوده‌ایم.
وی اظهار کرد: با توجه به گستردگی فعالیت‌های برخی از شرکت‌های تابعه سیاست پیاده‌سازی ایده‌های نوین و برقراری ارتباط مستقیم دانشگاه با صنعت در برنامه کاری شرکت‌ها قرار گرفته است و خوشبختانه گزارشات قابل قبولی در راستای همکاری دانشگاه و صنعت دریافت کرده‌ایم که در روز افتتاحیه شتاب‌دهنده اعلام و رونمایی خواهیم کرد.
به گفته وی؛ هم اکنون شرکت‌های تابعه با تکیه به دانش جوانان ایرانی مانع از خروج ارز از کشور شده‌اند و براساس اعلام صاحبنظران و متخصصان قطعات بومی‌سازی شده کیفیتی مشابه قطعات وارداتی دارند.
بنا به گفته وی، پس از برگزاری جلسات متعدد و کاربردی با هیات مدیره و مدیران تاصیکو تصمیم به راه‌اندازی شتاب‌دهنده بخش معدن با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان گرفته شد و نخستین شتاب‌دهنده تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود.
وی در خصوص عملکرد ۹ ماه شرکت‌های تابعه تاصیکو نیز اظهار کرد: بررسی عملکرد شرکت‌های تابعه به پایان رسیده است و گزارش آن طی روزهای آینده از سوی روابط عمومی صدر تامین به رسانه‌ها اعلام خواهد شد.
وی در خصوص آخرین وضعیت سهام تاصیکو نیز اعلام کرد: سود هر سهم در پایان سال ۲ برابر خواهد بود و ما به وعده‌ای که سهامداران داده بوده‌ایم عمل کرده و خواهیم کرد. تمامی مدیران تاصیکو براساس برنامه اقدامات را در دستور کار خود قرار داده‌اند و سهامداران با خیال آسوده از سهم خود نگهداری کنند.

منبع: ایلنا


چاپ