دوشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۹

واکنش رئیس انجمن فولاد به تاسیس انجمن نوردکاران

رئیس انجمن فولاد در واکنش به تاسیس انجمن نوردکاران با اشاره به اینکه این انجمن را در تقابل با انجمن متبوع خود ‌نمی‌بیند، تاکید کرد، تولیدکنندگان زنجیره باید در کنار هم و با همفکری و هم‌افزایی برای توسعه این صنعت تلاش نمایند.

توسعه منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با ۱۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار

معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: با تخصیص ۴۱۰ میلیارد ریال از محل اعتبار ات ملی و داخلی ایدرو ، مجموع هزینه انجام شده برای تکمیل و توسعه زیر ساخت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به رقمی بالغ بر هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال می شود.

قیمت ورق فولادی در بورس واقعی شود

غلامرضا خلیقی، مدیرعامل شرکت فولاد غرب آسیا، اظهار داشت: ارزش تولیدات فولاد غرب آسیا، تنها با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری، در عرض ۱۰ سالی که از تولید اولین کلاف سرد در این شرکت می‌گذرد، حداقل ۱.۴ میلیارد دلار بوده که این امر مزیت‌های حرکت به سمت تولید محصولات فولادی با ارزش‌افزوده بالاتر را نشان می‌دهد.

حذف فولادهای تجاری ساختمانی از سبد تولید شرکت فولاد آلیاژی ایران

مهندس علیرضا چایچی، مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران از حذف کامل فولادهای تجاری ساختمانی در سبد تولید فولاد آلیاژی ایران در سال جدید خبر داد و در ادامه برنامه فولاد آلیاژی برای سال ۹۹ و آخرین وضعیت پیشرفت پروژه یزد یک را برای مخاطبان چیلان تشریح کرد.

قیمت چدن وارداتی در چین بالا رفت

دو هفته اخیر قیمت چدن وارداتی در چین بالا رفته چرا که عرضه کننده های خارجی پیش از این برای حمل سپتامبر و آگوست فروش خوبی داشتند.

برگزاری مجمع عمومی هلدینگ سیمان فارس و خوزستان

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سهامی عام هلدینگ سیمان فارس و خوزستان دیروز ۱۴ تیرماه ۱۳۹۹ بر اساس اعلام قبلی و با حضور اعضای هیات رییسه و بیش از ۶۶ درصد از سهام داران در سالن همایش های شرکت بین المللی بازرسی کالایی تجاری IGI برگزار شد.