جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹

طلا در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی در بازار جهانی

قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی تحت تاثیر امیدواری به تدابیر محرک مالی بیشتر امریکا اندکی افزایش یافت اما در مسیر ثبت بزرگترین کاهش هفتگی در بیش از یک ماه اخیر قرار گرفت.

افزایش قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم خشک

بررسی وضعیت بازار ضایعات آلومینیومی در روز سوم مهر ماه امسال گویای آن است که ضایعات سفاله آلومینیوم خشک و رادیات آلومینیوم به ترتیب بیشترین و کمترین افزایش قیمت را در یک هقته تجربه کردند.

شرکت "فولاد گستر آتنا" ایلام به بهره برداری رسید

شرکت فولاد گستر آتنا با حضور نوبخت معاون رئیس جمهور و به بهره برداری رسید.

اتفاقات ویژه‌ در تولید صبا فولاد خلیج‌ فارس

مدیرعامل صبا فولاد خلیج‌فارس گفت: تمامی ارکان شرکت صبا فولاد خلیج‌فارس با هماهنگی کامل، برای افزایش تولید و ثبت رکودهای ویژه کمر همت بسته‌اند و با عنایت خداوند متعال در امسال و به زودی شاهد اتفاقات ویژه‌ای در تولید محصولات شرکت صبا فولاد خلیج‌فارس خواهیم بود.

۱۴۷ هزار تن مواد و صنایع معدنی از قم صادر می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: بر اساس راهبرد تعیین ‌شده در سال جهش تولید، ۱۴۷ هزار تن مواد و صنایع معدنی از قم به بازارهای بین‌المللی صادر خواهد شد.

ثبت نگهداری محصولات فلزی در سامانه جامع انبارها الزامی شد

به گفته معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، برخی افراد برای حفظ ارزش سرمایه نقدی خود اقدام به احتکار محصولات فلزی کرده‌اند که برای جلوگیری از این اقدام سودجویانه، براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور، از این پس نگهداری محصولات فولادی از مواد اولیه تا محصول نهایی، بایستی در سامانه جامع انبارها ثبت شود.