پنجشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹

ثبت رکورد جدید تولید آند مس در خاتون‌آباد

دکتر «اردشیر سعدمحمدی» با بیان این‌که در سال جهش تولید و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق و جهش تولید، رکورد جدیدی در تولید ثبت شد، گفت: با تلاش پرسنل سخت‌کوش کارخانه ذوب خاتون‌آباد در روز ۲۴ شهریورماه رکورد قبلی تولید آند مس شکسته شد و رکورد جدید تولید ۵۹۳ تن آند در روز ثبت شد.

کاهش ۱۰۰ دلاری قیمت سرب

روند قیمتی سرب در بورس فلزات لندن طی یک ماه اخیر به گونه ای بوده که این فلز نقره ای رنگ ریزشی فراتر از ۱۰۰ دلار را پشت سر گذرانیده است.

آخرین وضعیت نمادهای فلزی – معدنی در بورس + جدول

بورس تهران معاملات امروز را با ریزش شدید شاخص کل و افت ۵۷هزار واحدی (معادل ۳.۵درصدی) نماگر اصلی به پایان برد.

نقش ویژه فولاد مبارکه در توسعه منطقه

حجت‌الاسلام محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه به همراه اصغر هدایت فرماندار این شهرستان روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه در جلسۀ مشترکی با مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه، ضمن گفت‌وگو و تبادل نظر در خصوص راهکارهای تعامل هرچه بیشتر بین منطقه و صنعت با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر به مدیرعامل فولاد مبارکه از همکاری‌های این صنعت با شهرستان مبارکه تجلیل نمودند.

اتفاقی خوب برای ۸۶ معدن

قائم مقام ایمیدرو از پایش ۶۶۰ معدن کوچک مقیاس تا پایان شهریور امسال خبر داد و گفت: از آغاز طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معان کوچک تا پایان شهریورماه امسال، ۸۶ معدن فعال و در وضعیت تولید قرار گرفتند.

رکوردی خارق العاده در معدن طلای هیرد

میزان عملیات حفاری در معدن طلای هیرد طی ۵ ماهه نخست امسال، به ۳برابر مدت مشابه سال گذشته رسید.